Belki bu haber gözünüzden kaçmıştır…


12 Ekim tarihli Hürriyet gazetesi haberi. Yani Zaytung’dan alıntı filan değil.Ben özellikle final kısmında koptum. Keyifli okumalar….

Haberin tamamı için buraya tık.

——————————————————————————————————————–

Erzincan’ın Üzümlü ilçesinde yaşayan ve henüz konuşamayan 2 yaşındaki Osman Kağan Yeniçeri’ye, mahkemeden, keşif yapılacak alanda mahalli bilirkişi olarak hazır bulunması gerektiği yönünde çağrı kâğıdı geldi.

Çağrı kâğıdında, “Dava konusu (…) 202 ada 2 parsel numaralı taşınmazda 13.01.2014 günü saat 09.30’da belirtilen gün ve saatte keşif mahalinde hazır bulunmanız hususu ihtar ve tebliğ olunur” yazdığını gören Zafer-Raziye çifti şaşkına döndü. Yeniçeri ailesi, konuşma dahi bilmeyen çocuklarının bilirkişi tayin edilmesinin şokunu yaşarken, Osman Kağan, hiçbir şeyden habersiz ablasıyla oynayıp vakit geçiriyor.

 

Oğlum her şeye ‘Yok’ der

BABA Zafer Yeniçeri, eve geldiğinde Osman Kağan’ın kâğıdı kendisine getirdiğini belirterek, şunları anlattı: “Kâğıda baktım, güldüm ‘Şaka mı’ diye. Eğer Osman Kağan’a bir şey sorarlarsa her şeye ‘Yok’ diyor. Bilirkişiliğinin geçerli olacağını tahmin etmiyoruz.”

2 thoughts on “Belki bu haber gözünüzden kaçmıştır…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s